החברה: 

חברת בי אנד אם מחשבים, הוקמה בשנת 2013 במטרה לאחד איכות, שירות, ומחיר, לכדי שלמות. ב: "בי אנד אם מחשבים" תוכלו למצוא מחשבים ניידים ונייחים וכן מגוון ציוד היקפי נצרך בתחום המחשוב במחירים מצוינים. 

החנות: 

חנות המכירות הפיסית שלנו נמצאת בשכונת גאולה בירושלים שם תוכל לקבל יחס אישי ומיוחד ולקבל מענה לכל שאלה בהתאמה אישית במיוחד. לעומת זאת יש לכם גם את האתר שלנו בו אתם גולשים כעת ואנו עושים כל שביכולתנו להנעים לכם את השהות בו. תיהנו...


המעבדה:
לרשות "בי אנד אם" עומדת מעבדת חומרה ותוכנה קטנה ומצוינת שם נפתור לכם את כל הבעיות בלי שום בעיה ובמחירים נוחים במיוחד. גם למעבדה יש סניף באתר בו אנחנו פותרים לכם מרחוק את כל מה שניתן לפתור מבלי להטריח אתכם אפילו לצאת מהבית...


השכרה:
אנו גם משכירים מחשבים לכל מטרה, במחירים שרק בי אנד אם יכולה לתת ואת זה לצערנו אנחנו לא יכולים לעשות מרחוק כך שתאלצו להגיע לבקר אותנו.


השירות:
ל"בי אנד אם מחשבים" שירות שאין כמותו. אנו שמים דגש גדול על מתן שירות מכבד וקשוב על מנת שתרגישו הכי בנוח שניתן. ורק דוגמא קטנה וחשובה: אנו מעמידים אנשי מכירות בעלי הבנה עמוקה בתחום המחשוב והתוכנה כך שהם יוכלו לתת לכם יעוץ מדויק ומועיל באם תבחרו להתקשר להתייעץ איתנו.

נשמח להיות בקשר בכל דרך אפשרית
x

#{title}

#{text}

#{price}